Ogłoszenia parafialne na niedzielę Chrztu Pańskiego

1. W czwartek 12 stycznia, w związku z brakiem chętnych do wzięcia udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek dla dzieci zmieniamy troszkę formę naszego spotkania. Zapraszamy bardzo serdecznie parafian i pielgrzymów na wspólną Mszę św. w kościele na godz. 18.00, następnie przejdziemy do Domu Pielgrzyma, gdzie będziemy świadkami spektaklu jasełkowego przygotowanego przez dzieci z Przedszkola w Tarnówku i rozpoczniemy wspólne kolędowanie.  Te dzieci, które zgłosiły się do przeglądu, oczywiście będą miały możliwość zaprezentowania przygotowanej kolędy. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

2. Rozpoczęliśmy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Pragniemy odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, spotkania, poznania się i rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o sprawach naszej wspólnoty parafialnej. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami (zamieściliśmy go również na sanktuaryjnej stronie internetowej grodowiec.eu). Jeżeli ze względu na czas pracy lub inne przeciwności ktoś nie może przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie – prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii lub w biurze parafialnym, tak, byśmy wspólnie mogli ustalić dogodny czas odwiedzin. W związku z kolędą Msze św. w ciągu tygodnia sprawowane będą o godz. 9.00. a w soboty i niedziele bez zmian. Odwiedziny Duszpasterskie rozpoczynać się będą od pn. – pt., o godz. 15.00 natomiast w sobotę od godz. 14.00.

3. W naszym sklepiku z pamiątkami można nabyć pamiątki związane z Grodowcem, Kalendarz Grodowiecki na 2023 r., prasę katolicką. 

4. Jest możliwość zamawiania intencji na nowy rok 2023.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza. Życzymy obfitych łask Bożego błogosławieństwa. 

Ks. Radosław Horbatowski – Proboszcz