Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9 października 2022 r.

1. Dziś w głogowskiej Kolegiacie rozpoczynają się rekolekcje “Uzdrowienie serca” prowadzone przez dominikanina Ojca Adama Szustaka. Potrwają one w dniach do 11 października, to jest do wtorku. Każdego dnia Msza Święta o godzinie 18.00 z kazaniem, a po Mszy Św. nauczanie. Szczegóły na plakacie oraz w mediach społecznościowych.

2. Również dzisiaj spotkanie Rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych na Mszy św. o godz. 13.00. poświęcimy również różańce dla dzieci.

3. Trwa październik miesiąc Nabożeństw Różańcowych. Będą one odprawiane w następującym porządku: od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej. W sobotę po Mszy św. o godz. 11.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00. Natomiast w Komornikach i Świninie 20 minut przed Mszą św. Dzieci zapraszamy w październiku na nabożeństwa różańcowe we wtorek i PIĄTEK (zmiana)na godz. 17.00.

4. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w środy po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

5. Uwaga MAŁŻONKOWIE. W dniach 14-16.10 (pt-niedz.) odbędą się rekolekcje dla małżeństw w ROKITNIE.  Jest to okazja do pogłębienia z Panem Bogiem i między Małżonkami. (Szczegóły u ks. Krzysztofa).

6. W tym tygodniu przypada 13.10 ostatnie w tym roku czuwanie Fatimskie. Rozpoczynamy o godz. 19.00. W tym miesiącu czuwanie prowadzi wspólnota parafii Matki Bożej Królowej Polski z Głogowa. Serdecznie zapraszamy pielgrzymów i naszych parafian.

7. Dzieci mogą odbierać kartki z racji niedzielnej Mszy św. po Eucharystii w zakrystii. 

8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy” oraz kolejną rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II. Po wszystkich Mszach św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9. Spotkanie przygotowujące do sakramentu chrztu dla rodziców i kandydatów na chrzestnych 22 i 29 października w domu pielgrzyma. Przygotowanie to w naszej diecezji jest obowiązkowe.

10. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela, Gość Niedzielny i Gościa Extra, – który mówi o Miłosierdziu Bożym i Siostrze Faustynie.

11. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza. Życzymy obfitych łask Bożego błogosławieństwa.

                                                                                            ks. Radosław Horbatowski 

                                                                                                                       Proboszcz