Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9 lipca 2023r.

 1. Dzisiaj XIV niedziela zwykła w ciągu roku.
 2. We wtorek obchodzimy święto św. Benedykta patrona Europy. W środę wspominamy św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w czwartek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta a w sobotę św Bonawenturę.
 3. W środę o godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, podczas której polecamy wstawiennictwu Maryi i świętego Józefa prośby i podziękowania zapisane w księdze intencji pielgrzymów wyłożonej przy ołtarzu Ukrzyżowania.
 4. Nasza świątynia jest otwarta codziennie od godz. 8.00 do mszy wieczornej a w okresie letnim dłużej. Jest więc możliwość prywatnej modlitwy i adoracji.
 5. Jest możliwość zamawiania intencji mszalnych na bieżący tydzień.
 6. Czas odnowienia relacji małżeńskich i rodzinnych w Rokitnie.  Dwa weekendy wrześniowe. Informacje w zakrystii lub na stronie parafii.
 7. Piesza pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę 2 – 12 sierpnia. Istnieje możliwość duchowego pielgrzymowania lub pisemnego złożenia swoich intencji by zostały zaniesione wraz z pielgrzymującymi. Karty duchowego pielgrzyma i do wpisywania intencji  można otrzymać w zakrystii.
 8. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, którzy zatroszczyli się o odprawianie pierwszych piątków miesiąca przez dzieci. Ufamy, że odprawianie pierwszych piątków miesiąca stanie się czymś ważnym w naszej parafii.
 9. Taca w najbliższą niedzielę , z racji III niedzieli miesiąca, przeznaczona będzie na fundusz remontowo budowlany.
 10. W następnym tygodniu wspominamy św. Marię Magdalenę – patronkę kościoła w Komornikach. Msza odpustowa w niedzielę 23 lipca o godz. 10.00. Mamy nadzieję, że nikogo z mieszkańców Komornik nie zabraknie na jej imieninach.
 11. Prasa katolicka w naszym sklepiku. Są też do nabycia lody. Dla dzieci przygotowaliśmy bezpłatnie małe soczki w kartonikach. Są w sklepiku.
 12. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz parafii i cmentarza. Życzymy wielu łask solenizantom, jubilatom.