Ogłoszenia parafialne na niedzielę 5 listopada 2023

  1. Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła.
  2. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 8.15 w Grodowcu i 10.00 w Komornikach spotkanie formacyjne Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic Różańca Świętego. 
  3. Na modlitwę wypominkową gromadzimy się 20 min. przed każdą Mszą św. zarówno w niedziele, jak i w tygodniu. Wypominki zakończymy w  niedzielę 19 listopada. 
  4. Nie zapominajmy, że do 8 listopada (do środy) włącznie, duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych. Spełnić należy także pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego (Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo).
  5.  Uroczystości odpustowe św. Marcina w tym roku odbędą się w piątek 10.11 o g. 17.00 w kościele św. Marcina w Grębocicach.
  6. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  8. W naszym sklepiku można nabyć Kalendarz Grodowiecki na 2024 r.,   oraz prasę katolicką.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza oraz wpłacane na konto parafialne i cmentarne.  Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy wiernego trwania przy Chrystusie, doświadczenia mocy Boga w codziennym życiu oraz niegasnącej nadziei na spotkanie z Bogiem w niebie.

ks. Radosław Horbatowski

proboszcz