Ogłoszenia parafialne na niedzielę 3 września 2023 r.

1.Dziś XXII Niedziela Zwykła.

2. Dzisiaj w naszym Sanktuarium przeżywamy Dożynki Powiatowe. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 13.00. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne świętowanie w naszym amfiteatrze, przy przygotowanych stoiskach, a także przy naszym grillu.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. W pierwszy czwartek po Mszy św. wieczornej modlić się będziemy w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4. Ks. Krzysztof odwiedzi chorych w tym tygodniu.

5. W sobotę 09 września (sobota) o godz.13.00 zapraszamy na wspólne świętowanie Odpustu Sanktuaryjnego z racji Święta Narodzenia NMP. Będzie wiele atrakcji m.in. koncert Przemka Szczotko z zespołem, spotkanie z osiołkiem ewangelizacyjnym, grill i coś dla najmłodszych, a na koniec kino pod chmurką. ZAPRASZAMY!!! 

Zwracam się z prośbą o upieczenie ciast dla pielgrzymów. Chętne osoby proszę o zgłaszanie się do zakrystii po Mszach Św. 

6. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych, które nastąpi podczas Mszy św. o godz. 13.00. Po Mszy św. zapraszamy rodziców i dzieci rozpoczynające przygotowanie do I-wszej Komunii, na krótkie spotkanie informacyjne w kościele.

7. Zapraszamy wszystkich chętnych na Pielgrzymkę po Sanktuariach Ziemi Kłodzkiej i do Czech w dniach 16 -18.10.2023. Koszt pielgrzymki 750 zł. Odwiedzimy m.in.: Krzeszów, Broumov, Adsprach, Wambierzyce, Bardo Śląskie, górę Igliczną z Sanktuarium Marii Śnieżnej. Zainteresowani mogą przy wyjściu zabrać ze sobą szczegółowy program pielgrzymki. Karty zgłoszeniowe są do pobrania w zakrystii. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 200 zł. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Grodowcu 12.09 o godz. 18.00 – Msza Św., następnie spotkanie w domu pielgrzyma.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w naszym kiosku z pamiątkami.

9. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza oraz wpłacane na konto parafialne i cmentarne.  Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy wiernego trwania przy Chrystusie, doświadczenia mocy Boga w codziennym życiu oraz niegasnącej nadziei na spotkanie z Bogiem w niebie. 

Ks. Radosław Horbatowski – proboszcz