Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25 września 2022 roku

1. Do końca września potrwa zgłaszanie młodzieży klas 7 (rozpoczynających przygotowanie do sakramentu Bierzmowania) wraz z rodzicami, w godzinach otwarcia biura parafialnego.

2. W tym tygodniu przeżywamy pierwszą sobotę października. Jest to jednocześnie czas rozpoczęcia Nabożeństw Różańcowych. Będą one odprawiane w następującym porządku: od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej. W sobotę po Mszy św. o godz. 11.00 w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00. Natomiast w Komornikach i Świninie 20 minut przed Mszą św. 

3. Zmiana tajemnic żywego różańca w przyszłą niedzielę: Grodowiec po Mszy św. o 8.15 i Komorniki po Mszy św.

4. Dzieci zapraszamy w październiku na nabożeństwa różańcowe we wtorek i czwartek na godz. 17.00.

5. Wznowiliśmy spotkania Kręgu Biblijnego w środy po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy

6. Spotkanie przygotowujące do sakramentu chrztu dla rodziców i kandydatów na chrzestnych 22 i 29 października w domu pielgrzyma. Przygotowanie to w naszej diecezji jest obowiązkowe.

7. Zapraszamy na 33 dniową drogę rekolekcji Doskonałego Nabożeństwa do NMP wg Traktatu Św. Ludwika Marii Grignion de Monfort. Rozpoczęcie 5 listopada. Szczegóły na plakacie.

8. W minionym tygodniu zbieraliśmy na fundusz remontowy: Świnino 207 zł, Komorniki 480 zł i Grodowiec 3480 zł

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza. Życzymy obfitych łask Bożego błogosławieństwa.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz