Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18 czerwca 2023 r.

1.Dziś przypada w naszej diecezji uroczystość NMP z Rokitna. 

2. Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ w Grodowcu od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, w sobotę po Mszy św. o godz. 11.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 13.00. w Kościołach filialnych 15 min. przed Mszą św.

3. Serdecznie zapraszamy na spektakl pt. “Tajemnica Eucharystii” czyli, co tak naprawdę się dzieje podczas każdej Mszy Św., w wykonaniu Teatru “Żywe Słowo” z Legnicy, który odbędzie się 18 czerwca 2023 r. o godz. 17.00 w naszym kościele parafialnym.  W związku z tym Msza święta wieczorna rozpocznie się po spektaklu, ok. 40 min. później.

4. W najbliższą sobotę będziemy przeżywać w naszej parafii odpust z racji Narodzin Św. Jana Chrzciciela.Rozpoczniemy uroczystą Mszą św. o godz. 11.00 a po niej wspólne biesiadowanie przy grillu oraz inne niespodzianki. 

5. Grupa młodsza młodzieży przygotowującej się do bierzmowania ma swoje spotkanie 26.06 o godz. 19.00. 

6. W dniach od 2-12. Sierpnia zapraszamy na 43 Pieszą Pielgrzymkę z Głogowa na Jasną Górę. Zapisy na www.pielgrzymka.glogow.pl. Pielgrzymi będą mieli Mszę św. i odpoczynek o godz. 12.00.

7. W imieniu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Grębocicach zachęcamy do udziału w zbiórce pieniężnej dla nastoletniej Izy Bagrowskiej (z naszej gminy), która odbędzie się 1 lipca, na polanie w Obiszowie, podczas wydarzenia Wakacyjne Granie na Obiszowskiej Polanie.

 8. „Jestem przy tobie Ja, Twoja Matka” pod tym hasłem zapraszamy na letnie rekolekcje 
 do Jastarni w terminie 1-8 lipca koszt 950 zł. Szczegóły u ks. Krzysztofa.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w naszym kiosku z pamiątkami.

10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii  i naszego cmentarza. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy wiernego trwania przy Chrystusie, doświadczenia mocy Boga w codziennym życiu oraz niegasnącej nadziei na spotkanie z Bogiem w niebie. 

Ks. Radosław Horbatowski – proboszcz