Ogłoszenia parafialne na niedzielę 10 września 2023 r.

1.Dziś XXIII Niedziela Zwykła. 

2. Dzisiaj zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych, które nastąpi podczas Mszy św. o godz. 13.00. Po Mszy św. zapraszamy rodziców i dzieci rozpoczynające przygotowanie do I-wszej Komunii, na krótkie spotkanie informacyjne w kościele.

3. W środę zapraszamy na Czuwanie Fatimskie, na godz. 19.00.

4. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc przygotowanie odpustu Sanktuaryjnego: SLO, Panu organiście, a szczególnie osobom przygotowującym komentarze oraz całość liturgii. Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy upiekli ciasta, a także Paniom w kuchni. Podziękowania kierujemy również do drużyn wieńcowych z naszej parafii. 

5. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać IX Grodowieckie Spotkania Myśliwskie. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 13.00 przewidziane są również atrakcje dla dzieci. Zachęcamy, aby dzieci przybyły po południu wraz ze swoimi pieskami (psy muszą być na SMYCZY!!!

6. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

7. Zapraszamy wszystkich chętnych na pielgrzymkę po Sanktuariach Ziemi Kłodzkiej i do Czech w dniach 16 -18.10.2023. Koszt pielgrzymki 750 zł. Odwiedzimy m.in.: Krzeszów, Broumov, Adsprach, Wambierzyce, Bardo Śląskie, górę Igliczną z Sanktuarium Marii Śnieżnej. Karty zgłoszeniowe są do pobrania w zakrystii. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 200 zł. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Grodowcu 12.09 o godz.18.00 -Msza Św. następnie spotkanie w domu pielgrzyma.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w naszym kiosku z pamiątkami.

9. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza oraz wpłacane na konto parafialne i cmentarne.  Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy wiernego trwania przy Chrystusie, doświadczenia mocy Boga w codziennym życiu oraz niegasnącej nadziei na spotkanie z Bogiem w niebie. 

Ks. Radosław Horbatowski – Proboszcz