Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu – Laetare (Radości) a jednocześnie III niedziela miesiąca taca przeznaczona na fundusz remontowy naszej parafii.

2. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP obchodzimy wyjątkowo jutro, w poniedziałek 20 marca.

3. W okresie Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 w Grodowcu, w Świninie o godz. 16.00, a w Komornikach o godz. 16.30; nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00 w Grodowcu; a w Świninie i w Komornikach 20 min. przed Mszą świętą niedzielną. Podczas tych nabożeństw niech towarzyszy nam intencja o pokój w Ukrainie oraz w intencji Kościoła w Polsce.

4. W każdą środę Wielkiego Postu w godzinach od 15.00 – 17.40 zapraszamy na   adorację Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi. 

5. W środy o godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, podczas której polecamy wstawiennictwu Maryi i świętego Józefa prośby i podziękowania zapisane w księdze intencji pielgrzymów wyłożonej przy ołtarzu Ukrzyżowania. 

6. Spotkanie kręgu biblijnego w środę po Mszy św. o godz. 18.00 w Domu Pielgrzyma.

7. BIERZMOWANI –grupa starsza spotkanie dodatkowe w sobotę 25.03 o godz. 10.00

8. W związku z 18. rocznicą śmierci św. Jana Pawła II i wezwaniem bp. Tadeusza Lityńskiego do modlitwy w intencji Kościoła w Polsce zapraszamy 1 i 2 kwietnia br., do udziału w modlitwie w intencji Kościoła i w obronie dziedzictwa św. Jana Pawła II do Głogowa. 

1.04, sobota – 10.15 – Męski Różaniec ulicami miasta z dziedzińca kościoła pw. Bożego Ciała

2.04, niedziela – 15.00 – Miejska Droga Krzyżowa sprzed kościoła pw. św. Klemensa ulicami miasta do Biblioteki Pielgrzyma (pomnik św. Jana Pawła II)

21.37 – Modlitwa Papieska – Biblioteka Pielgrzyma (pomnik św. Jana Pawła II)

9 Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza. Życzymy obfitych łask Bożego błogosławieństwa. 

Ks. Radosław Horbatowski – proboszcz