Ogłoszenia Parafialne

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj XI niedziela zwykła. 
 2. Nabożeństwa Czerwcowe do NSPJ w Grodowcu od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, w sobotę po Mszy św. o godz. 11.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00. W kościołach filialnych 15 min. Przed Mszą Św.
 3. Dziś przypada rocznica sakry Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego, pamiętajmy o Jubilacie w naszej modlitwie. Natomiast w czwartek przypada rocznica urodzin bpa seniora Stefan Regmunta pamiętajmy o życzeniach i modlitwie. 
 4. Wszystkich Absolwentów SP w Grodowcu zapraszamy na wspólną Eucharystię i spotkanie do naszego Sanktuarium w sobotę 29.06 o godz. 11.00.
 5. Zapraszamy do udziału w 41. pieszej pielgrzymce Duszpasterstwa Rolników na Jasną Górę. Wyruszy ona 1 lipca z Otynia do Klenicy, natomiast 2 lipca z Klenicy do Sławy i w następnych dniach w kierunku Jasnej Góry. Msza Święta w Klenicy będzie o godz. 7:00. Zapisy i informacje email: p.mydlowski@diecezjazg.pl;tel. 68 355 02 18 wew. 4.
 6. 24.06 (poniedziałek) zapraszamy na uroczystość odpustową z racji patrona naszej parafii św. Jana Chrzciciela. 17.30 – modlitwa różańcowa 18.00 uroczysta Eucharystia, a po niej wspólne świętowanie przy grillu.
 7. Do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze zebraliśmy 720 zł. Bóg zapłać.
 8. Wspomnienia liturgiczne:
  • w poniedziałek – św. brata Alberta Chmielowskieo
  • we wtorek uroczystość NMP z Rokitna – głównej patronki naszej diecezji
  • w piątek – św. Alojzego Gonzagi
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w naszym kiosku z pamiątkami.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy wiernego trwania przy Chrystusie, doświadczenia mocy Boga w codziennym życiu oraz niegasnącej nadziei na spotkanie z Bogiem w niebie.

ks. Radosław Horbatowski

proboszcz