Ogłoszenia parafialne

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

11.09.2022

1. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie odpustu MB Jutrzenki Nadziei, który przeżywaliśmy. Do naszego Sanktuarium przybyło wczoraj pieszo i autokarem ok. 350 pielgrzymów. 

2.We wtorek przypada 13 września. Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w Nabożeństwie Fatimskim. Rozpoczęcie o godz. 1900.

3. W środę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w związku z tym zapraszamy na godz. 1715 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji Ukrainy i o pokój na Świecie. Natomiast po Drodze Krzyżowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 

4. Rodziców dzieci klas III Szkoły Podstawowej prosimy o zgłaszanie dzieci do przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Zgłoszenia może dokonać wyłącznie rodzic dziecka w godzinach otwarcia biura parafialnego w terminie do 18 września. Pierwsze spotkanie z rodzicami oraz z dziećmi odbędzie się w piątek 23 września o godz. 1830.

5. Spotkanie młodzieży klas 8 przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania w sobotę 17. 09. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1100.

6. Od 19.09 do końca września prosimy o zgłaszanie się młodzieży klas 7 (rozpoczynających przygotowanie do sakramentu Bierzmowania) wraz z rodzicami
w godzinach otwarcia biura parafialnego.

7. Za tydzień w niedzielę Wspólnota Kaplicy filialnej w Świninie będzie przeżywać Święto Patronalne Podwyższenia Krzyża Świętego.

8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na cele remontowe.

9. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i Instytutu Filozoficzno – Teologicznego w Zielonej Górze.

10. Od 21. 09 wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego w środy po Mszy św. wieczornej.  

11. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności +Mieczysław Magoś ze Starej Rzeki. Pogrzeb we wtorek o godz. 1100Wieczny odpoczynek……

Ks. Radosław Horbatowski – proboszcz