“Grodowieckie Ostatki” za nami. Zobaczmy jak było.

Grodowieckie Ostatki z udziałem znanej i lubianej piosenkarki ELENI przyciągnęły do Grodowca mnóstwo ludzi. Sanktuarium Maryjne dosłownie pękało w szwach. Na koncert lokalnych artystów i wspaniałej Eleni przyjechali nie tylko mieszkańcy Gminy Grębocice ale również całego regionu. A kto był ten z całą pewnością nie żałuje ponieważ Grodowieckie Ostatki, czyli ostatnia koncertowa niedziela w Gminie Grębocice była niesamowitym przeżyciem.

Publiczność powitana została pięknym, wspólnym występem Orkiestry Dętej OSP Kwielice i OSP Grębocice pod batutą kapelmistrza Marcina Lercha. Zaprezentowali się także lokalni artyści: zespół dziecięcy Czeladka, młodzi instrumentaliści, zespół Magia Folkloru, zespół Polne Maki z Grębocic, zespół Jarzębina z Rzeczycy, Chór Złota Jesień, zespół Konsonans, zespół ECHO z Kwielic.

Następnie swój występ dała Eleni, która oczarowała widownię swoim głosem. Czas spędzony w grodowieckim Sanktuarium minął bardzo szybko, ku zaskoczeniu wszystkich.

Organizatorami koncertu byli: Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński , Proboszcz Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Grodowcu ks. Radosław Horbatowski oraz Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach z Dyrektorem Renatą Chrzan na czele.

Był to czas wspólnoty i jedności, a jednoczyła nas Ta, która króluje na wzgórzu Grodowieckim – Jutrzenka Nadziei.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do odwiedzania naszego Sanktuarium i do zawierzania siebie, swoich rodzin, trosk życia codziennego Matce Bożej Jutrzenki Nadziei.

Dziękujemy za zdjęcia i możliwość ich publikacji. Autorami zdjęć są:

Gość Niedzielny – https://zgg.gosc.pl/gal/pokaz/8655542.Grodowieckie-ostatki-u-Jutrzenki-Nadziei#gt

Pan Edmund Kozal

Tekst i zdjęcia – Gmina Grębocice – profil FB – https://www.facebook.com/gmina.grebocice

« z 2 »